Hikayemiz

Voco, kullanıcıların etkinlik düzenleme konusundaki yaratıcılıklarını özgürce sergileyebilecekleri, benzersiz ve yenilikçi bir mobil platformdur. Bu platform sayesinde kişiler ve kurumlar, kendi ilgi alanlarına odaklanarak etkileyici etkinlikler planlayabilir ve gerçekleştirebilirler. Voco'nun en büyüleyici özelliklerinden biri, kullanıcıların etkinliklerini düzenledikleri zaman, bunu aynı ilgi alanına sahip diğer kullanıcılara yapay zeka sayesinde anlık olarak duyurabilme yeteneğidir.

Voco neyi çözdü?

Ekip, insanlar için en büyük zenginliğin sosyallik olduğunun farkındaydı. Günümüzde çok daha zor hale gelen sosyalleşme, ilgi alanlarına uygun arkadaşlar bulma, hobi ya da yeteneklerden gelir elde etme gibi zorluklara karşı sizler için son seviye bir teknoloji ile köprü kurdu, ve bu köprünün adı da 'Sosyalliğin Medyası' olan Voco oldu. Siz sadece yapmak istediğiniz bir sosyal aktiviteyi açar, yanınıza nasıl birini aradığınızı yazarsınız; Voco yapay zekası, doğru kişilerle etkileşim kurmanızı sağlar. Voco'da yüzyüze ve online etkileşim seçeneklerinin yanında, ister hobi amaçlı kullanabileceğiniz, isterseniz de gelir elde edebileceğiniz bir model sizler için hazır.

Neyi hedefliyoruz?

Voco, sosyal hayattaki her bireyi ve kuruluşu "Sosyal Aktivite" alanlarında birleştirmeyi ve bu topluluğu bünyesine dahil etmeyi amaçlar. Başlangıçta "Spor", "Sanat", "Sağlık", "Eğitim", "Eğlence" ve "Gaming" gibi kategorilerle yola çıksa da, asıl hedefi daha kapsamlıdır. Voco, insanların ve kurumların ifade ettiği herhangi bir fikri veya talebi gerçeğe dönüştürebilecekleri bir platform olma idealini taşır. Büyük amaçlarından biri, gelecekte kategorik sınırlamaları aşarak sosyallik nezdinde insanların ihtiyaçlarına spesifik olarak yanıt verebilecek bir yapay zeka modeli oluşturmaktır. Voco, kişilerin ve kurumların özgürce etkileşimde bulunabileceği, kendi aralarında bağlantı kurabileceği ve farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir platform olarak yol almayı amaçlar.