Hakkımızda

Voco ailesi olarak sizler için bir müjde vermek istiyoruz. Artık, iyi güzel olan şeyleri farklı insanlarla paylaşabilmeniz, sosyalleşebilmeniz, fikir alışverişi yapabilmeniz, hobilerinizden para kazanabilmeniz ve ilgi alanlarınızın uyuştuğu insanlara rahat ulaşabilmeniz için Voco adlı platformu sizlere sunuyoruz.

Voco, toplumumuzun dayanışmasının yükselmesi, daha sosyal ve mutlu insanlardan oluşması, her gün biraz daha yitip giden ve teknolojinin içerisine gömülmüş olan sosyallik unsurunu tekrar canlandırmak için tasarlanmıştır. Biz Voco'ya Sosyal Medya değil, Sosyalliğin Medyası diyoruz ve siz değerli kullanıcılarımızdan bu platforma sahip çıkarak güzel günlerde ve günlere kullanmalarını diliyoruz.

Artık, belirlediğiniz konumda sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kullanıcılara yapacağınız bir event'i hali hazırda anlık duyurabiliyorsunuz ve dilerseniz tüm dünyaya anlık bildirim gönderebileceğiniz ve online eventler gerçekleştirebileceğiniz bir sistemin yapısını oluşturmaya başladık bile. Voco, size farklı insanlarla tanışma ve onlarla etkileşim kurma fırsatı sunuyor. İlgi alanlarınızla ilgili konularda bilgi alışverişinde bulunabilir, yeni hobiler edinebilirsiniz. Ayrıca hobilerinizden, mutlu olacağınız işten, Voco üzerinden kazanç elde edebilirsiniz.

Ekibimiz

Avatar of Çağrı M.
Çağrı M.CEO & Founder
Avatar of Emre E.
Emre E.Project Manager
Avatar of İbrahim Ş.
İbrahim Ş.Team Lead
Avatar of Raşit Y.
Raşit Y.Developer
Avatar of Yunus S.
Yunus S.Developer
Avatar of Cem Ö.
Cem Ö.Developer
Avatar of Kerim K.
Kerim K.Developer